Skautská registrace na rok 2022

Stejně jako každý rok se na přelomu roku platí členské příspěvky (platba registrace), letos jsou následující kategorie:

dospělí 500 Kč,

děti a studenti 450 Kč,

třetí a další dítě plus benjamínci: 350 Kč.

● Pouze ojediněle lze platit v hotovosti, prosíme však o využití platby na účet, nejen kvůli přehlednosti, ale také kvůli současné pandemické situaci.

● Číslo účtu skautského střediska je: 107-5241800247/0100 (Komerční banka).

● Jako variabilní symbol (VS) použijte RČ člena, za kterého platíte (v případě více plateb najednou jako VS použijte RČ alespoň jednoho z nich). Pokud RČ nechcete z nějakého důvodu uvádět, stačí vyplnit „Zprávu pro příjemce“.

● Ve zprávě pro příjemce uveďte jména, příjmení či přezdívky členů, za které posíláte platbu.

Pokud potřebujete nějaké potvrzení o zaplacení, rovněž případně dotazy, zda již částka na účet dorazila, směřujte prosím na br. Šťovíka.