1.dívčí oddíl

Přijď na pravidelné skautské schůzky, které máme:

• pro děti do 12 let (světlušky) ve čtvrtek od 17:30 (schůzky vede Judita Foldynová).
  • pro děti od 12 let (skauty) v pátek od 16:30 (časy této schůzky se mohou měnit).

Pokud bys potřeboval vědět nějaké podrobnosti předem, neváhej se zeptat na foldyna.jakub@gmail.com, případně napiš SMS na tel. +420 732 586 696.

Oddíl se schází v objektu historické budovy Staré fary, Pražmo čp. 69.

Oddíl je otevřen pro členky jakéhokoliv věku od 5+

Mezi tradiční akce patří schůzky každý týden, „kina“ v páteční večery a výpravy do Beskyd nebo jiných koutů České republiky.

Naše členky se účastní taky národních jamboree, Svojsíkova závodu nebo Závodu vlčat a světlušek

Spolupracujeme s dalšími oddíly, obcemi (zejména s obcí Morávka a Pražmo) a římskokatolickou farností Morávka, neboť právě na Staré faře máme klubovnu. Rovněž spolupracujeme se spolkem Cesta naděje života, se kterou pomáháme Ukrajině, nebo chodíme po Tříkrálové sbírce.