Benjamínci

Oddíl nejmenších členů našeho střediska, Benjamínků, je vhodný pro děti od 1,5 roku do zhruba 6 let věku, než následně přejdou k družině Světlušek či Vlčat. Jedná se o koedukovaný oddíl (dívky i chlapci). Všechny děti docházejí vždy v doprovodu rodiče, zákonného zástupce či jiné určené dospělé osoby. Účast samotného dítěte bez doprovodu není možná, program schůzek je vždy připraven tak, že rodič za dítě zodpovídá a v případě potřeby mu pomůže s tvořením, plněním úkolu a podobně. Náš oddíl se zaměřuje na všeobecný rozvoj dítěte, duševní i fyzický, důraz klademe na enviromentální výchovu a vše s ní spojené. Děti se učí „předskautským“ dovednostem. Podle počasí trávíme čas kombinovaně v klubovně a v nedalekém lese, hlavní zázemí je v klubovně (možnost posvačit, dát si čaj, převléknout se do suchých věcí). Scházíme se 1x měsíčně dopoledne (9:30-12h) v klubovně, kdy proběhne naplánovaný program a 1x měsíčně se snažíme naplánovat si nějaký výlet, výpravu, exkurzi či jiné setkání.

Vedoucí oddílu: Bc. Lucie Tereza Švrčina
Tel:  +420 737 883 182 (Vodafone-STS)
Email: terezka@skautifm.cz