Registrace 2024

Vážení a milí rodiče,

přišel čas na vybírání registračního příspěvku, jehož výši stanovila letos středisková rada na 600 Kč/osoba. Z tohoto poplatku odchází celkem 495Kč vyšším organizačním jednotkám. Okresy a kraje si nechávají celkem 95 Kč na zajištění nákladů na svůj provoz a podporu akcí.
Zbývajících 400Kč putuje na Ústředí Junáka, kde jsou z této částky hrazeny např. provoz kanceláře Junáka, pojištění našich členů, skautské časopisy či členské karty.

Podle nové směrnice se ruší sleva na členství bez časopisu 40Kč (tištěnou formu časopisu můžete odmítnout, ale částka zůstává stejná).
Časopisy v online verzi naleznete v archivu https://casopisy.skaut.cz/

V případě, že budete chtít přispět jakoukoliv částkou navíc na podporu našeho střediska, budeme vděční. Tuto částku můžete přičíst k registračního příspěvku.  Příspěvek
není určen k osobnímu ohodnocení vedoucích, veškerá práce je dobrovolná, i my jsme povinni registrační příspěvek uhradit.

Forma úhrady je bankovním převodem. Prosíme o maximální využití tohoto způsobu, v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hospodáře střediska viz kontakt níže.

Předem moc děkujeme za podporu.

Částku prosím uhraďte nejpozději do 22. 1. 2024.
Číslo účtu: 107-5241800247/0100
Splatnost: 22. 1. 2024
Do poznámky uveďte jméno člena.
Jako variabilní symbol použijte rodné číslo člena.

Za skautské středisko Štít Pražmo

Petr Vlček – Baňka